De Fractie

Yvonne Koopen

Yvonne Koopen

Fractie Voorzitter

E-mail: y.koopen@pvdagl-sb.nl

Aaldert Vuijst

Aaldert Vuijst

Raadslid

E-mail: a.vuyst@pvdagl-sb.nl

Roland Bisscheroux

Roland Bisscheroux

Commissielid RBFZ

E-mail: r.bisscheroux@pvdagl-sb.nl

Hans Aker

Hans Aker

Commissielid RBFZ

E-mail: h.aker@pvdagl-sb.nl

Simone Bisscheroux

Simone Bisscheroux

Commissielid Grondgebied

E-mail: s.bisscheroux@pvdagl-sb.nl

Jeroen Bakker

Jeroen Bakker

Commissielid Grondgebied

E-mail: jct.bakker@pvdagl-sb.nl

Sandra Segers

Sandra Segers

Commissielid Samenleving

E-mail: s.segers@pvdagl-sb.nl

Bart Nootebos

Bart Nootebos

Voorzitter Fractie Advies Bureau

E:mail: b.nootebos@pvdagl-sb.nl

Lida Kreuk

Lida Kreuk

Lid fractie advies bureau

E-mail: l.kreuk@pvdagl-sb.nl

Tom Jari Vuijst

Tom Jari Vuijst

Lid Jongeren Panel PvdA/GroenLinks

E-mail: tj.vuijst@pvdagl-sb.nl

Tim Nootebos

Tim Nootebos

Lid Jongeren Panel PvdA/GroenLinks

E-mail: t.nootebos@pvdagl-sb.nl

Doe Mee!

Doe Mee!

ikdoemee@pvdagl-sb.nl

Blijf niet aan de zijlijn staan maar besluit mee in Stede Broec! Jouw inbreng kan het verschil maken. Doe Mee! En meld je aan!