Onze mensen


De Toekomst begint vandaag!

PVDAGroenLinks Stede Broec is een frisse partij, waarbij we een progressief geluid laten horen in de gemeente.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 hebben we 2 zetels gehaald! We willen iedereen dan ook bedanken voor het stemmen.

Wilt u de politiek de komende vier jaar actief volgen en van dichtbij mee maken? Dat kan door actief te worden voor PVDAGroenLinks neem dan contact met ons. mail adres info@pvdagl-sb.nl 

Het is duidelijk met welke zaken het PVDAGroenLinks Stede in 2014-2018 aan de slag wil en waar het PVDAGroenLinks Stede Broec voor staat. De komende 4 jaar willen wij uw stem vertolken in de raads- en commissie vergadering door te luisteren naar wat er bij u leeft.

Iedere politieke partij wil het beste voor de gemeente. Behalve te letten op de verschillen in de verkiezingsprogramma’s, is het daarom ook belangrijk om uw vertrouwen te geven aan een club mensen die u in de gemeenteraad actief zal gaan vertegenwoordigen.


Algemeen mail adres       info@pvdagl-sb.nl

Bart Nootebos                    b.nootebos@pvdagl-sb.nl

Yvonne Koopen                 ykoopen@pvdagl-sb.nl

Hans Aker                           h.aker@pvdagl-sb.nl

Roland Bisscheroux        r.bisscheroux@pvdagl-sb.nl

Lida Kreuk                           l.kreuk@pvdagl-sb.nl

Adri Beuker                       abeuker@pvdagl-sb.nl

Aaldert Vuijst                   a.vuyst@pvdagl-sb.nl